JNR PRINTING

jnr printing

JNR PRINTING, terletak di tengah Photostat di Sepang, Malaysia, menawarkan perkhidmatan fotostat berkualiti tinggi dengan teknologi cetakan terkini. Sebagai destinasi utama bagi pelanggan yang memerlukan salinan pantas, tepat dan berwarna-warni, syarikat ini mengekalkan standard kecemerlangan dalam setiap dokumen. Dari tugasan universiti hingga dokumen korporat, JNR PRINTING menjadi pilihan utama di Malaysia.

JNR PRINTING

Dirección

Jln Dahlia 4/2, Taman Dahlia, 43900 Sepang, Selangor, Malaysia

Teléfono

+60 19-373 8800

Ubicación de JNR PRINTING
Opiniones

5/5 (Leer Las Opiniones)

MÁS INFORMACIÓN

JNR PRINTING di Jalan Dahlia 4/2, Taman Dahlia, Sepang, Selangor, menawarkan perkhidmatan photostat pantas dan tepat untuk keperluan dokumentasi harian; operasi mereka sentiasa lancar, kualiti cetakan tajam, harga berpatutan, serta sokongan pelanggan melalui talian +60 19-373 8800 yang responsif—faktor-faktor inilah yang menjadikan mereka pilihan kepercayaan setempat.

Khamis8:00 PG–12:00 PG
Jumaat8:00 PG–12:00 PG
Sabtu8:00 PG–12:00 PG
Ahad8:00 PG–12:00 PG
Isnin8:00 PG–12:00 PG
Selasa8:00 PG–12:00 PG
Rabu8:00 PG–12:00 PG

Maklumat lanjut

Apakah perkhidmatan utama yang ditawarkan oleh JNR PRINTING di Sepang?

JNR PRINTING menyediakan perkhidmatan photostat berkualiti tinggi, printing A3/A4, binding dokumen, serta rekabentuk kad nama dan risalah untuk keperluan korporat dan pelajar sekitar Taman Dahlia dan Bandar Sepang.

Bagaimanakah saya boleh menghubungi JNR PRINTING untuk pertanyaan atau pesanan pukal?

Anda boleh terus menghubungi +60 19-373 8800 atau melawat premis kami di Jalan Dahlia 4/2, Taman Dahlia, 43900 Sepang, Selangor untuk konsultasi pantas dan sebut harga 5 hari bekerja seterusnya.

Adakah JNR PRINTING menerima tempahan dalam jumlah besar untuk majlis korporat atau sekolah?

Ya, kami menerima pesanan pukal beribu salinan dengan kadar diskaun istimewa; sila maklumkan jumlah muka surat dan jenis kertas terlebih dahulu agar kami boleh menganggarkan masa siap dan penghantaran dalam lingkungan Sepang dan Putrajaya.

Apakah waktu operasi JNR PRINTING dan adakah perkhidmatan hantar turun tangan disediakan?

Operasi kami bermula 8 pagi hingga 7 petang hari Isnin hingga Sabtu; untuk pelanggan yang sibuk, kami boleh menghantar dokumen terus ke lokasi anda di kawasan Sepang dan Nilai dengan caj minima bergantung pada kuantiti.

See also
MZA CETAK
See also
A4 Centre
See also
Easy Print Stationery Trading
See also
Ac Imaging Enterprise

Tinggalkan Balasan

Alamat e-mel anda tidak akan disiarkan. Medan diperlukan ditanda dengan *