Spartan Stationery & Photostating Centre

spartan stationery photostating centre

Spartan Stationery & Photostating Centre di Tawau menjadi mercu tumpuan perkhidmatan fotostat berkualiti tinggi di Malaysia. Menyahut keperluan pelanggan yang semakin rapi, pusat ini menawarkan salinan pantas, jelas dan tepat, menjadikannya pilihan utama warga Tawau.

Spartan Stationery & Photostating Centre

Dirección

16005 Ground Floor Pusat Komersil Unijaya, Jalan Sungai Tajong, 91000 Tawau, Sabah, Malaysia

Teléfono

+60 16-923 3511

Ubicación de Spartan Stationery & Photostating Centre
Opiniones

4.6/5 (Leer Las Opiniones)

MÁS INFORMACIÓN

Spartan Stationery & Photostating Centre di Pusat Komersil Unijaya menjadi pilihan utama untuk perkhidmatan photostat berkualiti tinggi di Tawau, menawarkan kelajuan cetakan yang konsisten, harga berpatutan dan mesin yang sentiasa dalam keadaan terbaik; letakannya yang mudah di Ground Floor memudahkan pelanggan singgah sebelum waktu pejabat, manakala layanan ramah kakitangan yang boleh dihubungi melalui +60 16-923 3511 menambah keyakinan sehingga skor 4.6 tercatat di platform ulasan.

Khamis8:30 PG–8:00 PTG
Jumaat8:30 PG–5:30 PTG
Sabtu8:30 PG–5:30 PTG
Ahad8:30 PG–5:30 PTG
Isnin8:30 PG–8:00 PTG
Selasa8:30 PG–8:00 PTG
Rabu8:30 PG–8:00 PTG

Maklumat lanjut

Apakah yang membuatkan Spartan Stationery & Photostating Centre pilihan utama untuk servis photostat di Tawau?

Kami menawarkan kualiti cetakan tajam, mesin fotostat terkini dan kadar yang berpatutan, sekali gus menjadikan kami pilihan utama pelajar, pekerja pejabat dan peniaga yang memerlukan dokumen berkapasiti besar dengan kepantasan masa.

Di manakah lokasi tepat Spartan Stationery & Photostating Centre dan bagaimana saya boleh menghubungi mereka?

Anda boleh menemui kami di Ground Floor, Pusat Komersil Unijaya, 16005, Jalan Sungai Tajong, 91000 Tawau, Sabah, Malaysia, atau hubungi kami secara terus di +60 16-923 3511 untuk pertanyaan sebelum datang ke kedai kami.

Adakah Spartan Stationery & Photostating Centre menyediakan servis tambahan selain photostat?

Selain photostat, kami juga menyediakan percetakan warna dan hitam putih, penggandaan dokumen, pengikatan serta jualan alat tulis dan keperluan pejabat untuk memenuhi keperluan harian pelanggan kami.

Apakah penilaian purata yang diberi oleh pelanggan terhadap Spartan Stationery & Photostating Centre?

Pelanggan kami memberikan penilaian purata 4.6 bintang, menunjukkan kepuasan tinggi terhadap kualiti servis dan layanan pantas yang kami berikan setiap hari.

See also
KEDAI SYAHMI (Fotostat)
See also
Lumina Printing Sdn Bhd
See also
Print N GO
See also
Multi Laser Print

Tinggalkan Balasan

Alamat e-mel anda tidak akan disiarkan. Medan diperlukan ditanda dengan *