STAND PRINT SHOP

stand print shop scaled

Di tengah pesatnya sektor fotostat di Malaysia, STAND PRINT SHOP di Photostat di Nilai muncul sebagai hab inovatif yang menggabungkan teknologi mesra alam dengan kepantasan cetakan berkualiti tinggi. Sejak penubuhannya, kedai ini bukan sekadar menawarkan salinan dokumen, malah menjadi pusat kreatif tempatan untuk pencetakan buku, risalah, bunting dan merchandise. Dengan komitmen kepada harga telus, layanan mesra pelanggan dan inventori tinta serta kertas yang sentiasa dikemaskini, STAND PRINT SHOP merevolusi landskap fotostat di Malaysia, menjadikan Nilai lokasi rujukan utama untuk semua keperluan percetakan berimpak hijau.

STAND PRINT SHOP

Dirección

A4-G, JALAN JATI 9,ACACIA AVENUE, PUTRA POINT BANDAR BARU NILAI, 71800 Nilai, Negeri Sembilan, Malaysia

Teléfono

+60 13-282 7232

Ubicación de STAND PRINT SHOP
Opiniones

3.7/5 (Leer Las Opiniones)

MÁS INFORMACIÓN

STAND PRINT SHOP menawarkan perkhidmatan photostat berkualiti tinggi di Putra Point Bandar Baru Nilai, bertempat di A4-G, Jalan Jati 9, Acacia Avenue. Kedai ini dikenali kerana kecekapan dan harga yang berpatutan, walaupun terdapat ruang untuk penambahbaikan dari segi masa penghantaran. Dengan penilaian 3.7 bintang, ia kekal pilihan utama untuk pelajar dan profesional di sekitar Nilai, Negeri Sembilan yang memerlukan cetakan serta salinan dokumen secara segera.

Khamis9:30 PG–7:00 PTG
Jumaat9:30 PG–7:00 PTG
Sabtu10:00 PG–2:00 PTG
AhadTutup
Isnin9:30 PG–7:00 PTG
Selasa9:30 PG–7:00 PTG
Rabu9:30 PG–7:00 PTG

Maklumat lanjut

Apakah perkhidmatan utama yang ditawarkan oleh STAND PRINT SHOP?

STAND PRINT SHOP menyediakan perkhidmatan photostat berkualiti tinggi, printing dokumen, laminate, dan binding untuk keperluan pelajar serta pekerja pejabat di sekitar Nilai.

Bagaimanakah saya boleh menghubungi STAND PRINT SHOP?

Anda boleh menghubungi mereka melalui telefon +60 13-282 7232 atau terus ke alamat A4-G, Jalan Jati 9, Acacia Avenue, Putra Point Bandar Baru Nilai, 71800 Nilai, Negeri Sembilan.

Adakah STAND PRINT SHOP dibuka pada hujung minggu?

Tiada maklumat operasi hujung minggu yang dinyatakan secara langsung; namun anda disarankan menghubungi nombor +60 13-282 7232 terlebih dahulu untuk mengesahkan waktu operasi sebelum datang.

Bagaimanakah rating dan reputasi STAND PRINT SHOP dalam talian?

Premis ini mengekalkan rating 3.7 bintang, menunjukkan tahap kepuasan pelanggan yang baik dan layanan yang konsisten dalam perkhidmatan photostat di kawasan Nilai.

See also
Sogiek Digital Print
See also
Meng Photostat & Stationery Centre
See also
Kellaf Studio
See also
Gpartner Photostat & Printing Centre | Fotostat Cetak Photocopy Rubber Stamp @ Cheras Balakong Kuala Lumpur Selangor

Tinggalkan Balasan

Alamat e-mel anda tidak akan disiarkan. Medan diperlukan ditanda dengan *